| English | Polska | Українська | Русский |Пакет програм F є безкоштовним CFD кодом для турбомашин та включає до себе програмну оболонку (препроцесор для введення геометричних і газодинамічних вихідних даних, постпроцесор для візуалізації геометричної та газодинамической інформації) і, власне, CFD розв'язувач. Переважна більшість програмних модулів написані на алгоритмічній мові Fortran. Компіляція виконана за допомогою Intel Visual Fortran Composer XE 2017. Програма працює в ОС Windows (XP, 7, 8, 10) або під емулятором Wine в ОС Linux.

Даний програмний продукт розповсюджується вільно за правилами New BSD License.
Факт завантаження пакета програм або звернення до розробника за вихідним кодом означає згоду особи, що виконує ці дії, з ліцензійною угодою.

Поточна зборка програми: [x32]2018.06.03.14.25.44. [x64]2018.06.03.13.43.19.

Ця зборка не потребує регістрації та активації!

Для доступу до посилань пройдіть перевірку реКАПЧА (людина чи робот) і натисніть кнопку "Відправити":

Ви можете завантажити (після проходження реКАПЧА та натискання кнопки "Відправити"):
1) завантажувальні модулі пакету програм F, включаючи CFD розв`язувач (кількість завантажень: 245);
2) базу даних з одним тестовим розрахунком
та
3) оновлені файли довідки та текстів діалогів для поточної версії коду (дата створення архіву файлів: 2018.05.27).

Архив попередніх версій CFD коду F розташований тут. Перелік основних виправлених помилок і удосконалень програми додається.

Файл бази даних становить близько 80 Мб. Якщо у вас є проблеми, щоб завантажити його безпосередньо, будь ласка, використовуйте менеджер завантажень..

Інсталяція пакета програм F виконується наступним чином.
1. Розпакуйте файл з пакетом програм F на робочий диск в директорію, шлях до якої не повинен містити символи не з основної таблиці символів (наприклад, кирилицю) і пробіли. Крім того, шлях повинен бути по можливості коротшим: краще проводити розпакування в корінь диска. В результаті на диску з'являється директорія з ім'ям F20YYMMDD, де YY - дві цифри року, MM - дві цифри місяця, DD - дві цифри дня, дати випуску поточної версії пакету програм. Цю директорію будемо називати надалі основної директорією пакету програм F.
2. Запустіть командний файл F.cmd або F64.cmd в основної директорії пакету програм F.
Якщо з'явиться вікно програми з написом «Активуйте програму!», то закрийте вікно, так як до активації програма працювати не буде, і переходьте до пункту "3". Якщо вікно програми відкриється повністю і меню програми буде доступним, то переходьте до пункту "5".
3. У піддиректорії license основної директорії знайдіть файл licenseoutputcodes.dat, який був створений при виконанні попереднього пункту, і відправте його в додатку електронного листа за адресою e-mail з темою «Реєстрація». Вам прийде відповідь з файлом ліцензії license.dat, який потрібно буде помістити в піддиректорію license основної директорії (якщо файл з таким ім'ям існує - замініть його).
4. Запустіть командний файл F.cmd або F64.cmd в основної директорії пакету програм F. Вікно програми відкриється повністю і меню програми буде доступним.
5. Інсталяція виконана.
Інсталяція оновлених версій пакету програм не вимагає активації, можна використовувати старий файл ліцензії.

Інсталяція бази даних з тестовим розрахунком.
1. Розпакуйте файл з базою даних на робочий диск в директорію, шлях до якої не повинен містити символи не з основної таблиці символів (наприклад, кирилицю) і пробіли. Крім того, шлях повинен бути по можливості коротшим: краще проводити розпакування в корінь диска. В результаті на диску з'являється директорія з ім'ям F_DataBase. Цю директорію будемо називати надалі основною директорією бази даних.
2. Запустіть командний файл F.cmd в основної директорії пакету програм F (якщо програму не запущено раніше).
3. У меню «Файл» виберіть пункт «Шлях до бази даних проектів».
4. Скористайтеся пошуком для того, щоб знайти основну директорію бази даних і вибрати її.
База даних підключена.

Вихідні дані для газодинамічного розрахунку, структура бази даних і зміст її файлів описані тут.

Керівництво використання пакета програм представлено у вигляді вбудованої в програмний продукт довідки, яку слід вивчити перед проведенням аеродинамічних розрахунків. В даний час довідка тільки російською мовою є достатньо повною. Довідка англійською мовою знаходиться в стані перекладу. Основні розділи вже переведені, інші очікуються в найближчому майбутньому.

У найближчому майбутньому буде надана можливість завантаження вихідних кодів оболонки (пре- і постпроцесора пакету програм) та / або CFD розв'язувача.

У разі успішного досвіду з безкоштовним CFD розв'язувачем F, його користувачам пропонується розміщувати посилання на цей веб-ресурс, наприклад, у мережі LinkedIn.

| |

Цей веб-сайт визначає Вашу IP-адресу для ведення статистики відвідувань.